Jei nežinote kokius dažus pasirinkti, kaip apdirbti dažomą paviršių, ar tiesiog norite pasikonsultuoti - užpildykite paprastą formą kairėje.
renaldas
2010-08-20 11:49:55
beje napaminejau kad tvoros lentos pusines ir naujos
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas

--
renaldas
2010-08-20 11:45:28
laba diena,
gyvenu Kaune...siulote LIUXDECOR.. o kaip su vaskiniais impregnantais ALTAXIN..spalva pasirinkome ,tamsiai ruda arba politsander...kiek duodama garantija ir ar nereikia dar pies tai impregnuoti papildomai...
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Gyvenu Vilniuje.
Viskas priklauso nuo Jūsų noro investuoti. Dekoratyvinis impregnantas Altaxin su vašku gerokai brangesnis už impregnantą LiuxDecor. Ne visi žmonės ryžtasi daug investuoti į tvoros spalvinimą.
Jei esate tikras, kad Jūsų pirkta mediena ,,sveika" nieko papildomai daryti nereikia ( dažote ir viskas). Priešingu atveju reikėtų ruošinius apdirbti antiseptiku ( pvz,Boramon C-30 ). Jei viską atliksite teisingai ( kaip nurodyta produkto aprašime ant pakuotės ), penkis metus džiaugsitės tvoros spalva. O garantiją suteikia meistras atliekantis darbus.
renatas
2010-08-19 19:13:55
sveiki,norejau paklausti kokiu aliejumi impregnuoti lauko pavesine,kad butu sviesiai rusvos spalvos.aciu.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Galime pasiūlyti Amello linų semenų aliejų su natūralia pušų derva ( Taroil Dark Brown ). Lauko sąlygomis tepamas du kartus. Gruntas nereikalingas kadangi aliejus šalto spaudimo ir be vargo geriasi į medieną palikdamas šviesiai rusvą atspalvį. Kaip be būtų visada siūlome išbandyti priemonę mažame plote.
renaldas
2010-08-19 15:51:35
Laba diena,
ieskau impregnanto tvoros lentoms....lentos slifuotos ir naujos...reikia padengti apie 90m2..
dazysiu tamsesne spalva/ antracytas/ manyciau kad tiktu bespalvis...kur galeciau nusipirkti ir ka patarsite...aciu
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Šiam darbui Jums tiktų naudoti spalvotą impregnantą LiuxDecor. Iš siūlomų dvylikos atspalvių tikrai išsirinksite norimą spalvą. Lauko darbams impregnantas tepamas du kartus, gruntas nereikalingas. Bespalvės dangos lauko sąlygomis nėra tinkamos nes neapsaugo medienos paviršiaus nuo žalingų UV spindulių. Kur isigyti ? Kokiame mieste gyvenate ?
Vilius
2010-08-19 15:32:47
kuo skiriasi pokustas nuo aksuolio ir kuris ish ju geriau maishyti su shvino suriku
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Pokostas-plėvėdaris, kurio pagrindinis komponentas, aliejiniai riebalai arba alkidinės dervos. Oksolis-oksidinto augalinio aliejaus, naftos polimerinių dervų tirpalas vaitspirite (benzeno). Matosi esate drąsus žmogus, nes eksperimentuojate su švino junginiais !!!
Judita
2010-08-19 10:50:07
Sveiki,
namuose turim medinius stoglangius, Žiemos metu jie rasoja, kadangi nera specialios ventiliacijos. Bėgant metams langų medis pajuodavo. Turiu priemonę Baramon - Fungizides Mittel, ar tiktų ši priemonė mediniams langams ir kaip ją naudoti.
ačiu
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Antiseptinė priemonė Boramon veiksminga. Bet ji nepadės išspresti visų problemų tik ,,papurškus". Apdirbama mediena impregnavimo metu turi būti pradžiuvusi, nuvalyta nuo dažų ar lako. Priemonę galima tepti, purkšti laikantis nurodytų išeigų ant fasavimo etikėtės. Pabaigoje medieną nudažyti dažyvėmis.
Vidmantas
2010-08-18 16:59:54
Laba diena,
Pirkome seną medinį rastinį namą, viduje sienos buvo tinkuotos, tinka nudaužiau, rastai vietomis pažeisti kenkejų-kirvarpų, kai kur net bira, tas vietas ištašiau. Patarkite kokias priemones naudoti ? Išorė apkalta medinėmis dailylentėmis, jas irgi nuplėšiu. Kokias priemones naudoti išorinėms sienoms? Ačiū.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Medienos techninių kenkėjui naukinimui siūlome naudoti Hylotox Q preparatą. Priemonė tepama ant medienos paviršiaus teptuku laikantis 250-300 ml išeigos 1m2. Labai svarbu Hylotox Q priemonę tepti ant medienos kuri nėra lakuota, dažyta.
Goda
2010-08-17 20:38:34
Laba diena,
norejau paklausti ar uztenka rastini nama pora kartu nudazyti tik Altaxin, ar butina pries tai naudoti Boramon C30? Namas stovi apie 5 metus netvarkytas.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
--
Lina
2010-08-13 01:35:56
Jeigu turite p, Gudinienes kontaktus, buciau dekinga, jeigu atsiustumete i pasta.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Persiunčiau
Vytautas
2010-08-12 11:57:04
Kokie cheminiai junginiai įeina į Boramon tirpalą? Ačiū.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,

Junginiai nurodomi saugos duomenų lapuose.Jums aš juos permečiau el, paštu.
Lina
2010-08-11 23:33:43
Norejau pasiteirauti ar su kinivarpu naikinimui skirtu hylotux plus imanoma atsikratyt ju is meno kurinio, kuris yra nupiestas ant senos medienos (t.y. jis visas medinis, ne tik remai), ar hytolux plus nepakenks meno kuriniui? O galbut yra ir kitu galimybiu jas is ten panaikint?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Šiuo metu prekiaujame priemone Hylotox Q.Plius išimtas iš tiekimo.Šios medžiagos pagrindiniai pirkėjai Lietuvos muziejai.Priemonė naudojama labai plačiai.Konkrečiai Prano Gudino restauravimo centras, Rūdininkų g, 8 Vilnius.Galite pasiskambinti p, Gudinienei. Tai labai šviesus žmogus. Ji tikrai duos išsamę informaciją Jus dominančiu klausimu. Pts atsakyti į minėtą klausimą nedrystu.
Eugenijus
2010-08-11 01:38:48
Sveiki,
58 puslapyje buvo užduotas klausimas: kaip paruošti medinę valtį naudojimui?
Seniau plokščiadugnės medinės valties dugnas ir dalis šonų buvo "smaluojama". Ar su minėtomis atsakyme medžiagomis galima taip paruošti medinę valtį naudojimui, kad galima išventi to "smalavimo" ir dugnas bus pakankamai impregnuotas ir nelaidus vandeniui? Jei taip, ar reikia valties vidų prieš impregnuojant "Altaxin aliejumi" impregnuoti PENETRIN gruntu arba nesudarančiais plėvelės impregnatais (Boramon C30)?
Pagarbiai
Eugenijus
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,

Kadangi prekiaujame Ultrament ( Vokietija) hidroizoliacinėmis medžiagomis, jas pritaikome ir kitiems poreikiams. Bituminės dangos yra vandens pagrindu ir nereikalauja ,,kaitinimo". Išdžiūvusios tampa elastingos ir netrūkinėja, atsparios žalingam UV poveikiui. Apatinė valties dalis (kuri kontaktuoja su vandeniu) užglaistoma bituminiu glaistu. Jam pilnai išdžiūvus pertepama bitumine hidroizoliacija IZOLSTIC. Prieš tepant Altaxin aliejų naudoti gruntą Penetrin nėra reikalo. Gruntas naudojamas kietmedžio medienai. Neišplaunamas antiseptikas Boramon C-30 tikrai nepamaišys.
Giedrius
2010-08-09 18:03:49
Sveiki,ruosiuosi impregnuoti nauja rastini nama altaxinu,aisku pries tai tepsiu boramon 30,kiek laiko reikia laukti pries tepant altaxinu?Beje kiek kartu reiktu tepti juo mediena.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Antiseptikas medienoje ,,fiksuojasi" paros laikotarpyje. Vadinasi darbus atlikinėjame kas parą. Boramon C-30 skiedžiasi su vandeniu santikiu 1:6 ( veina dalis antiseptiko, šešios vandens). Gauname 7l darbinio skysčio, išeiga1 m2 300ml. Su 7l apdirbami 25 m2. Impregnavimo kartai priklauso nuo medienos sugeriamumo.
almantas
2010-08-09 10:20:18
sveiki pastebejau jusu nauja produkta Ronseal One Coat Fencelife .kiek jis spalvu turi ,ir kokia mazmenos kaina.aciu
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Malonu, kad domitės.Fencelife turi penkias spalvas - auksinė, ąžuolo, kedro, tamsaus ąžuolo ir žalia. Tepamas vienu sluoksniu, fasuojamas: 5l - 44,99lt, 9l - 74,98lt.
Tadas
2010-08-02 12:21:22
Sveiki,
Apie 2 - 3 savaites mažai vėdinamoje patalpoje pagulėjusiose dailylentėse atsirado pelėsinsi gybas. Mediena dar yra neišdžiūvusi. Kokias priemones ir darbo eigą patarsite lentų nuvalymui ir apsaugojimui? Galutinė apdaila bus ALTAXIN dažyvė.
Ar panaudojus BORAMON pelėsio valymui dar reiktų apsaugai naudoti impregnantą BORAMON C30? Ar pelėsį valyti nedelsiant, ar laukti medienos išdžiuvimo? Gal patarsite ir kitas priemones.

Ačiū.
atsako: Almantas Parnavas Direktorius komercijai
Laba diena,
Medieną patartume impregnuoti antiseptiku Boramon C-30(bespalvis). Ir papikti medieną,apsaugojus nuo lietaus,dždiūti. Jei prieš medienos dažymą matysis papilkėjimai, juos galėsite išbalinti naudodami medienos valiklį-baliklį Remover.

 

 

Rankdarbiai

Semper