Jei nežinote kokius dažus pasirinkti, kaip apdirbti dažomą paviršių, ar tiesiog norite pasikonsultuoti - užpildykite paprastą formą kairėje.
audrius
2011-01-22 19:54:33
sveiki, norejau paklausti naudojant altaxn inpegnanta riesuto spalvos ar skirsis atspalvis tepant ant obliuotos meinos ir ne obliotos ar labai skirsis
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Taip skirsis. Skiriasi nes obliuotos ir pjautinės medienos nevienodas įgeriamumas. Atspalvis išliks riešuto tik bus tamsesnis ( pjautinė ).
tomas
2011-01-22 16:08:27
Laba diena, baseino patalpoje 12m2 sienos iskaliau vieno pjovimo egles lentomis. Lentos nuzievintos. Lentos buvo kaltos glaudziant prie tinkuotos sienos ant bitumuoto popieriaus. Vidine lentos puse impregnuota ,o isorine puse lakuota. Iskalus siena vos po keleto savaiciu pastebejau kad atsiranda prigrauztu medzio miltu kruveliu, o po to pastebejau ir lervu apie 1cm ilgio ir usuotu grauziku apie 15-20 mm ilgio. Parveztose lentose matesi daug kirvarpu pazeistu vietu. Siuo metu matosi lentose esancios angos, o jas pakrapscius byra medienos miltai. Kaip teisingiausiai reiketu pasielgti naikinant siuos vabzdzius ?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Naikinti kinivarpas araba medienos techninius kenkėjus siūlome naudoti veiksmingą priemonę Hylotox Q. Medžiaga išnaikina esamus parazitus ir apsaugo medieną, kad ateityje jų nesirastų. Užnešti galima teptuku arba medienos tarpuose ar skylesi daryti injekcijas švirkšto pagalba. Platesnė informacija telefonu 865693645.
Sekmės
Laima
2011-01-20 22:51:19
Papildymo papildymas. Na, gamintojai teigia aliejavę Faxe medienos alyva (iš Scandex siūlomų). Daugiau info suteikti, deja, negalėjo.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Tikriausiai patamsėjo pati mediena. Todėl, ir matosi baldo tamsėjimas. Ant aliejuoto paviršiaus netepama- dažai, lakas, emalis ir tt. Tepamas tik aliejus. Belieka tik viską šveisti.
Laima
2011-01-17 12:12:40
Klausimo papildymas. Peraliejavome medienos aliejumi naturalaus linu semenu aliejaus pagrindu, jis tiko, reakcijos nepastebeta, demiu ar pan. nesusidare. Kuo pradzioje aliejavo baldu gamintojas informacijos neturime.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Papildymo pratesimas.
Visi pardavinėja ir kalba apie linų semenų aliejus. Aliejai būna šalto ir karšto spaudimo. Pats aliejus tik baze kitoms medžiagoms kurios įmaišomos į jo sudėtį. Šių medžiagų kombinacija ir atspindi aliejaus kokybę ir atnaujinimo darbų specifiką. Pats blogiausias atvėjis-karšto spaudimo aliejus. Pasakykite Jūsų naudoto aliejaus pavadinimą ir tt
Ačių.
Laima
2011-01-17 00:33:09
Ar imanoma kaip nors pakeisti aliejuotos medienos spalva (pvz., ja pasviesinti), kad isliktu naturalios medienos vaizdas, t.y. neperdazant nepersvieciamais dazais.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Atsakyti tinkamai į Jūsų klausimą labai svarbu žinoti kokį aliejų naudojote. Prašome papyldyti klausimą.
Ačių
arturas
2011-01-15 18:40:33
kaip kenke sveikatai boramon c30
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Naudojant pagal paskirtį medienos antiseptikas Boramon C-30 sveikatai nekenkia. Prieš naudojant antiseptiką būtina perskaityti naudojimo instrukciją, o pirkimo vietoje paprašyti medžiagos saugaus vartojimo duomenų lapus. Taip pat visą reikalingą dokumentaciją galime persiūsti el, paštu.
Sekmės,
Karolis
2011-01-14 13:31:51
Sveiki dar norejiau paklausti,nezinau ko teirautis o su kokiu siulu galima apdoroti ar kaipo cia paklausti na esu mates kaip virvute tokia apklijuota rastu tarpeliai ir grazu ir gal naudinga,bet va maciau tik nuotraukoje,tai gal jus zinote.aciu uz atsakyma
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Žmonės naudoja linų pakulas, kanapių virves ir tt. Svarbu, kad naudojama medžiaga būtų ne sintėtinė, o natūralios kilmės. Medžiagos ,,įmušamos " kalto ir plaktuko pagalba.
sekmės
Karolis
2011-01-13 15:14:46
Sveiki norejiau pasiteirauti del rastinio namo,jame gyvenu metai jau ir yra siokiu tokiu plisiu tarp rastu atsirade galvoju ar nereiketu tuos plysius su kazkokiu chemikalu ispurksti kad neatsirastu kokiu kenkeju jose,nama is vidaus esu isdazes su altax baltu impregnantu,bet tu tarpu kitu net nebuvo ir ten nepritepsi si teptuku ka patartumet,aciu
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Atsiradę įtrūkimai medinio namo viduje sienose tikrai pakenkti negali, nebent vizualiai nervina šeimininką. Problema būna, kada dideli tarpai tarp rąstų, iš lauko patenka dregmė. Dažyvėje Altaxin esantys antiseptikai pakankamai gerai saugo medienos paviršių nuo pelėsio užkrato atsiradimo. Pilnai rąstai išdžiūsta per penkis metus. Trūkiai atsiranda dėl medienos tempimo ( šerdis dar drėgna, o balana pradžiūvusi ).
gabriel
2011-01-10 21:49:09
Sveiki, turime 120 kv.m. reikalaujančia remonto terasa (terasa randasi virš parkingo). Parkinge po lietaus būna pilna vandens - problema su hidroizoliacija.
Ar galite suteikti pagalba ir kokios Jūsų paslaugų orientacinės kainos?
Ačiū.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Sprendžiant problemas mes siūlome naudoti hidroizoliacines medžiagas ULTRAMENT ( Vokietija ). Jos patikimos ir ilgaamžės. Kiekvienas problematiškas objektas yra indvidualus ir parenkamos konkrečios medžiagos bei darbų atlikimo seka. Kokia bus kaina ? Darbų seka ? Reikalingos medžiagos ? Numatomos apsilankius konkrečiai vietoje mūsų specialistui. Jei Jus tai domina prašome susisiekti telefonu 865693645.
Vaida
2011-01-07 19:53:19
Sveiki,

šiemet pastebėjome, kad ant medinių durų atsirado pelėsis (blogybė tame, kad iš vienos pusės durys "yra šiltai", t.y. kambario pusėje, kur šildoma, o kita dalis - "šaltai", t.y. veranda, kuri yra nešildoma. pelėsis iškilo toje pusėje, kuri "yra šiltai"). bandėme nuvalyti, tačiau nesivalo. gal yra priemonių, padedančių panainkinti pelėsį iš medinių durų? ar reikia jas nušveisti ir vėl perlakuoti?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Patartume medieną apdirbti neišplaunamu antiseptiku boramon C-30 (bespalvis). Reikalui esant išbalinti medienos valikliu-balikliu Remover. Pabaigoje pertepti duris dažyve ar laku skirtu medienos apsaugai nuo dregmes, purvo, UV spindulių ( Altaxin, Ronseal ).
Rosita
2011-01-07 14:47:21
sveiki ;)
gal galite pasakyti, kokiu metu laiku geriausia butu naikinti kirvarpas (kad ir su Hylotox plius)?
aciu
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Tinkamiausiais laikas būtų darbus atlikti iki kovo mėnesio. Nes kovo ir rugsėjo mėnesiais medienos kenkėjai ypač aktyvūs ir laikosi arti medienos paviršiaus.
Sekmės
darius
2011-01-03 21:14:09
isigijau boramon C30. tad noriu pasitikslinti del jo naudojimo: ar pelesiais ir grybais pradeta gadinti mediena butina pirmiausia nusveisti ar visgi purksti, tepti nurodytu santykiu ant grybo pazeistos medienos?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Neišplaunamu medienos antiseptiku Boramon C-30 apdorojama ir nauja (prevensija) ir pažeista mediena. Pelėsio negalima valyti sausai. Su dulkėmis pakyla ir pelėsio sporos. Vadinasi tepti-šveisti-tepti.
irena
2010-12-30 11:42:19
laba diena ......... perku zieminio pjovimo pusies rastus,- is kuriu kovo gale statys rastu nama.......... noreciau patarimo kuom juos impregnuoti pradinej stadijoj ir veliau noreciau issaugoti kuo naturalesne medzio spalva... mediena nebus dziovinama - namas nebus eksplotuojamas 2 metus kol suses rastai naturaliu budu........... dekoju uz atsakyma
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Nupjauti rąstai paliekami natūraliai džiūti. Būtinai apsaugant laikinu stogu. Pradėjus ,,sukirtinėti" medieną, ruošiniai impregnuojami antiseptikais. Profisionalai naudoja priemonę IMPROPOL PS, ne profisionalai Boramon C-30 ( bespalvis ). Antiseptikas užtikrina medienos apsaugą nuo žalingo pelėsio, pelėsinio grybo poveikio.....Susėdus sienojams namo sienos šlifuojamos, balinamos. Suteikiama norima rąstų spalva ( Altaxin,Luxdecor,Ronseal ). Dažyvė apsaugo medienos paviršių nuo žalingų UV spindulių, netrūkinėja, nepleišėja. Rąstų pilnas džiūvimo laikas penki metai. Gali svyruoti priklausomai nuo rūšies ir diametro. Tai galima numatyti naudojant drėgnomačius....Sekmės
vytas
2010-12-13 20:41:20
sveiki,senovinio namo balkiai nuo laiko ir suodziu pajodavo,ar yra priemone atbalinti rastus ir kokia priemone nadoti po balinimo nuo kenkeju?Aciu.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Su sena mediena darbas sunkesnis nes per ilgą ekspluatavimo laiką, be purvo mediena yra biologiškai. Priklausomai nuo ,,apsileidimo" lygio galite naudoti:1 medienos valiklį Ronseal Decking Restorer (Didžioji Britanija). Priemonė puikiausiai valo medienos paviršių, atnaujina. Dažniausiai naudojamas terasų atnaujinimui. 2 medienos valiklis-baliklis REMOVER. Su šiuo balikliu rekomenduojame elgtis labai atsargiai. Priemoneje esantis chloras degina medieną. Kenkėjus naikinti naudokite priemonę Hylotox Q. Ji naudojama po medienos valymo darbų.
zydrunas
2010-11-24 21:38:47
Laba diena,zodziu seno namo gegnes nemazai pazeistos kinivarpu:kokiu laiku, kuo , kaip ir prie kokios temperaturos naikinti jas?Ta prasme ar jos ten yra dabar nes valant gegnes neaptikau.Tiesa nutepiau viena karta Meditu.Aciu
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Medienos techniniams kenkėjams (vabalams) naikinti siūlome naudoti preparatą Hylotox Q. Medžiaga naudojama esant teigiamai, o būtent nuo +5°C iki +35°C, temperatūrai. Jūsų panaudota priemonė yra visiškai neveiksminga naikinant vabalus. Nes kenkėjai jau organizmai,o ne bakterijos. Vario sulfato pentahidratas visiškai neveiksmingas. Žmogus pardavęs šią medžiaga tegul geriau pasikartoja ketvirtos klasės chemijos pamokas.

 

 

Rankdarbiai

Semper