Jei nežinote kokius dažus pasirinkti, kaip apdirbti dažomą paviršių, ar tiesiog norite pasikonsultuoti - užpildykite paprastą formą kairėje.
Rimas
2009-07-25 10:59:08
Kur galėčiau įsigyti bituminės mastikos IZOLASTIK (ULTRAMENT gamykla,Vokietija ) ir Altaxin aliejaus

Ačiū
atsako: Tomas Daraškevičius mažmeninės prekybos vadovas
Sveiki,
Vilniuje aplankykite-prekybos centrus Ermitažas,Moki Veži,Agrotiekimas.
Mūsų svetainėje spūstelkite KONTAKTAI,Lietuvos žemėlapyje pamatysite daugiau pardavimo vietų.
Sėkmės.
Arūnas
2009-07-25 10:13:49
Laba diena. Ar bespalvė danga ULTRAMENT gamyklos ,,Farblose UV-Lotion' taip pat neatspindi nuo žalingų medienai UV spindulių? Ir kada vėliausiai reikia šiuo metu statytą pastatą iš drėgnų tękintų rąstų apdirbti dekoratyviniu impregnantu po apdirbimo su boramon c30? Ačiu.
arūnas
2009-07-23 15:13:46
Laba diena. Sakykit prašau, kuri priemonė efektyvesnė (naujo, drėgno tękintų rąstų pastato pelėsiams naikinti) boramon c30 ar asepas-3? Ačiu.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Gėresnis antiseptikas BORAMON C-30.Medienoje fiksuojasi per 2 paras ir tampa neišplaunamas.Atlieka dvi funkcijas tai naikina esamą pelėsį ir apsaugo medieną nuo jo atsiradimo.
laima
2009-07-23 13:03:26
laba diena,

norėčiau pkalusti kam naudojamas Altaxin -Lasur. Dėkoju
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Altaxin lazur - tai skaidri,spalvota,dekoratyvinė medienos apdaila.Ji tepama ant medienos paviršiaus norint suteikti norimą atspalvį,apsaugoti medienos gaminius nuo ultraviolėtinių spindulių,drėgmės,lietaus,pelėsio ir tt...Matosi medienos faktūra.
Danius
2009-07-23 11:37:25
Sveiki .noreciau suzinoti kodel lauke negalima naudoti altax bespalvi.nes taip buvau informuotas vienoje utenos parduotuviu.aciu
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
laba diena,
Jus informavo visiškai teisingai.Bet kokia bespalvė danga ( tai liečia visus impregnantus,dažus,lakus) neatspindi nuo žalingų medienai UV spindulių.Apsaugą užtikrina pigmentas esantis impregnanto sudetyje.
Arūnas
2009-07-21 19:34:11
Papildymas: norėčiau ,,Boramon C30' pirkti Vilniuje. Ar galima šią priemonę purkšti, o ne tepti? Ačiu.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki Arūnai,
Antiseptikas BORAMON C-30 parduodamas koncentrato pavidale.Skiedžiamas vandeniu santikiu 1 litras koncentrato,6 litrai vandens.Penkių litrų kaina parduotuvėje 116,67 lt.Priemonę galima purkšti naudojant elementarias saugumo priemones ( Jūs nesate
profisionalas ).Altax produkciją galite nusipirkti : Moki Veži,Atributas,Agrotiekimas,Partnerių statybinės medžiagos,pasidaryk Pats ir tt..Šiuo metu prekybos centre Ermitažas vykdoma 20 procentų nuolaidinė akcija Altax produktams.
Arūnas
2009-07-21 19:19:36
Sveiki, kur galėčiau nusipirkti ,,Boramon C30' 5l ir kokia jo kaina? Ačiu.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
virginija
2009-07-21 08:13:03
Sveiki

Norime dažyti namą Altaxin pinia dažais, pirkome nemažą kiekį. Pradėjus dažyti pasirodė spalva kitokia, nei buvo reklamuojama stende Ermitaže, ji gavosi ne gelsva, bet oranžinė. Dažomos lentos yra pušinės ir ką tik obliuotos.
Ar galima į bespalvį Altaxin dėti pigmentą pvz Crown ir dažyti namo išorę.
Ar yra kitų būdų kaip galima iš oranžinės spalvos pakeisti į gelsvą atspalvį.

Pagarbiai

Virginija

atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki Virginija,
Malonu ,kad pasirinkote mūsų siūlomas prekes.
Dėl JŪSŲ klausimo.Ilgalaikė prekybos patirtis leidžia daryti išvadą,kad Jūs padarėte klasikinę klaidą,o būtent tepate per storą impregnanto sluoksnį.Būtina laikytis išeigos normos vienam sluoksniui 100 ml.Dviem sluoksniam sudarys 200 ml.
Prekybos centre Ermitažas parodosasis stendas gamintas mūsų pačių (ne gamyklinis),todel spalvos autentiškos.
Prašytume mums perskambinti telefonu 8656 93645.Turime nuojautą,kad rinkotės Altaxin su vašku,o įsigijote Altaxin su derva.
Ruta
2009-07-20 14:10:17
Laba diena. Kaip apsaugoti stogo medieną - ką pirma naudoti, ar Boramon C30, ar nuo ugnies? Ar kartu suderinamos šitos medžiagos?
Ačiū.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Viskas priklauso nuo pirktos medienos kokybės.Jeigu Jūsų pirkta mediena kokybiška(tinkamai pradžiūvusi,nesimato pelesio mėlinavimų ir tt ) naudojamas antipiregas ( impregnantas apsaugantis nuo gaisro ) OGNIOCHRON.Priešingu atveju medienos gaminius būtina impregnuoti neišplaunamu antiseptiku BORAMON C-30.
Rimas
2009-07-14 23:16:23
Impregnavau valtį Boraksilu(nesu tikras dėl pavadinimo teisingumo).Kuo
padengti valties dugną,kad ji nepraleistų vandens ir nebijotų temperatūrų kitimo? Ar gerai pasielgiau impregnuodamas boraksilu?
atsako: Pranas Sinkevičius vyr. vadybininkas
Laba diena,
Tokiems darbams atlikti nadokite neišplaunamą antiseptiką BORAMON C-30.Jis naikina esamą pelėsį ir apsaugo medieną,kad ateityje jų neatsirastų.Po impregnavimo,valties dugną,ištepkite bitumine mastika IZOLASTIK (ULTRAMENT gamykla,Vokietija ).Bituminė mastika vandens pagrindu.
Sėkmės
Rimvydas
2009-07-12 11:21:39
laba diena,turime nesenai pastatyta nuosava nama.Vakar vakare garaze virsutineje dalyje,pastoliuose pradejo krebzdeti kazkokie parazitai,ir ganetinai garsiai griauzia mediena.Norime jusu paklausti ka su jais reikia daryti ir kaip juos isnaikinti,aciu.
atsako: Almantas Parnavas Direktorius komercijai
Laba diena,
Naikinti vabzdžiams (techniniams medienos kenkėjams) naudokite prieminę HYLOTOX.Preparatas apsaugo medieną ir naikina dažniausiai pasitaikančius vabzdžius skaptukus,naminius ūsuočius,ūsuotusius skaptikus ir tt.Kur girdisi krepždėjimas ,ten kenkėjai maitinasi todėl medieną būtina apdirbti HYLOTOX preparatu tepimo būdu.
Dainius
2009-07-08 22:58:50
Sveiki,
nupirkau mediena tvorai, egle 2- ju pjovimu neobliuota, apsveitem mechaniniu budu gavosi gana neblogai, kuom patartumet apdirbti, kiek reiketu kartu tepti, noretumem kad butu su spalva, medienos plotas virs 800 kv.m, kiek reiketu priemones ir gal butu galima nupirkti tiesiogiai be tarpininku, nes kaip suprantu kiekis nemazas. Taip pat ka patartumet naudoti terasai, is tokios pat medienos.
Isanksto dekoju.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Atsiprašome už uždelstą atsakimą.
Pimiausia apdirbkite medieną antiseptiku BORAMON C-30 (bespalvis).Parduodamas koncentrato pavidale.Skiedžiamas su vandeniu 1 litras koncentrato,6 litrai vandens.Po medienos antiseptikavimo galime pasiūlyti kokybišką dekoratyvinį impregnantą
LIUXDECOR .Impregnantas vandens pagrindu su natūraliu vašku.Paviršiuje nesudaro plėvelės,nereikalingas gruntas (dvikomponentis),medienos blukimui suteikiama garantija 5-kiems metams.Tokiam plotui mes taikome nuolaidas.Todel prašome susisiekti su mūsų atstovibe tel,85 2457451......
Sėkmės................
Valdas
2009-07-06 18:31:04
Kur Šiauliuose ar Panevėžyje galima įsigyti priemonės ALTAX ,,Hylotox Q“?
atsako: Tomas Daraškevičius mažmeninės prekybos vadovas
Laba diena,
Norimą prekę galite įsigyti prekibos centruose ERMITAŽAS,MOKI VEŽI.
Danutė
2009-07-06 16:28:13
Kokioje parduotuvėje Vilniuje galima įsigyti Hylotox plius?
atsako: Pranas Sinkevičius vyr. vadybininkas
Sveiki,
HYLOTOX preparatą Vilniaus mieste galite įsigyti parduotuvėje ATRIBUTAS (šiaurės miestelyje medžio centras ).Dažų skiriaus vadovas Dainius.
Rolandas
2009-06-29 22:02:11
Sveiki, ant betoniniu sienu pradejo veistis pelesis, ar negaleciau panaudoti boramon c30, jo naikinimui? ar gal ka nors turite geriau pasiulyti?
atsako: Tomas Daraškevičius mažmeninės prekybos vadovas
Sveiki Rolandai,
Pelėsiui grybui naikinti, kuris yra įsiveisęs betone jums rekomenduojame ALTAX ,,Boramon".
ALTAX ,,Boramon C30" skirtas medienai.
Sėkmės.

 

 

Rankdarbiai

Semper