Jei nežinote kokius dažus pasirinkti, kaip apdirbti dažomą paviršių, ar tiesiog norite pasikonsultuoti - užpildykite paprastą formą kairėje.
Jūratė
2009-09-23 13:11:43
atsako: Almantas Parnavas Direktorius komercijai
-------------------
Rimantas
2009-09-22 18:39:30
Labas,Jeigu tvora buvo dazyta akriliniais dazais pries 3 metus (nubluko),ar galeciau ja perdazyt Luxdekor
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Galioja bendra taisyklė-prieš dedant naują dangą būtina pašalinti senąją.LiuxDecor yra spalvotas impregnantas medienai.Reikia užtikrinti galimybę dažyvei įsiskverbti į medžio poras.Jeigu ,,tingite" medieną švifuoti galite dažyti ( ant viršaus )Liuxdekor akrylinį emalį (vandens pagrindu).
Ruslanas
2009-09-22 16:30:20
sveiki,
Ar Ogniochron produktu padengus medines stogo konstrukcijas jos atitiks BS1,D0 degumo klases reikalavimus,kurie butini priduodant nama priesgaisrinei tarnybai??
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
laba diena,
Remiantis Priešgaisrinės Apsaugos ir Gelbėjimo Departamento prie Vidaus Reikalų Ministerijos Direktoriaus Įsakymu įsigaliojusiu 2006.sausio.1d privačiam sektoriuje norma B S1 d0 netaikoma.Keliamus reikalavimus atitinka norma B S2 d0.Šiai normai priskiriamas antipirenas Ogniochron.
Arnoldas
2009-09-21 09:07:24
Laba diena
Pasistatėm rastinį namą nendriniu stogu :
1.Noriu apdoroti gegnes ir grebėstus antiseptiku Boromon 30.Ar kenkia jis nendrėms??
2. Pirkau iš Jūsų firmos geležies sulfatą. Bandysiu dažyti rastus.Ar tiks galutiniam padengimui dažyvė Luxdekor bespalvis su vašku ??( vietoje aliejaus)
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
1.Boramon C-30 nendrėms nekenks ( pH 6 ).Nendrėms kenkia sunkieji metalai,šarminiai,rūgštiniai,amonjakiniai junginiai.Nurodyti priedai nendres gali nudažyti,išbalinti,išardyti struktūtą.
2.Turbūt kalba būtų apie medienos sendintoją...Medienai susenus Jūs tikrai galėsite naudoti impregnantą LiuxDecor vietoje bespalvio aliejaus.
miron
2009-09-19 22:41:12
sveiki,
noreciau pasiteirauti, gal jus galit padet, pas mus ant ciuzinio atsiranda jodos demes, kaip mes supratom, tai pelesis. su kuom galim apdoroti musu ciuzini?
aciu is anksto!!!
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Jums tiktų cheminis valymas......Įsigykite drėgmės surinkėją.Priemonė nėra brangi,bet efektyvi.
Sigitas
2009-09-17 21:05:33
Sveiki,
Planuoju Altaxin naudoti neobluotų lentų dažymui. Nurodyta, kad jis apsaugo nuo mikrobiologinės korozijos. Ar prieš naudojant Altaxin prieš tai reikia apdoroti pvz Boramon C30

Sigitas
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Antiseptikas Boramon C-30 naudojamas išnaikinti pelėsį,pelėsinį grybą pačioje medienoje.Jeigu mediena šlapia,matosi papilkėjimas antiseptiką naudoti būtina.Dekoratyvinis impregnantas Altaxin savo sudetyje turi visas reikiamas antiseptines savybes.Bet saugo medieną jos paviršiuje.
Boramon C-30 paskirtis - Apsaugo nuo techninių medienos kenkėjų, nuo naminių grybų, pelėsių, bakterijų ir vabzdžių. Taip pat naikina pelėsį bei naminį grybą. Ženkliai padidina medinių statybinių elementų biologinį atsparumą. Tvirtai jungiasi su mediena, nepalaiko jos degimo laipsnio.
Vygantas
2009-09-17 17:32:29
Laba diena,

Turiu medines sijas, kurios išteptos smala. Ar yra tokia priemonė, su kuria smalą būtų galima pašalinti, jei taip - kaip vadinasi ir kur galima nusipirkti?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Vienintelis būdas tai mechaninis.
daina
2009-09-15 20:40:34
Aciu uz atsakyma. Kur gauti HYLOTOX?Ar jis kenksmingas zmonems?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki dar kartą,
Naudojant pagal paskirtį priemonė Hylotox Q žmogui nekenkia.Aktyvios medžiagos per daug silpnos, kad būtų poveikis.O kenkėjų virškinimo sistema paprasta.Kaip bebūtų,darbo metu,naudokite elementarias darbo saugos priemones....del įsigijimo (nežinome kokiame mieste gyvenate)pasiskambinkite telefonu 8 5 2457451
vytas
2009-09-13 19:35:49
Laba diena,
Norėčiau vaikų žaidimo aikštelės medines konstrukcijas impregnuoti boramon c30, po dengti impregnantu Luxdecor.Koks jų cheminis poveikis žmogaus sveikatai. Gal galite pasiūlyti kitas tinkamesnes priemones. Ačiū.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Minėti produktai savo sudėtyje neturi aktivių cheminių medžiagų kurios saveikautų su žmogaus sveikata.Bet kalba eina apie vaikus.Niekas nežino ką jie veiks žaidimo aikštelėje.Todėl tiklinga medieną impregnuoti linų semenų aliejumi - LINSEEDOIL.Tai pilnai ekologiška medžiaga.Sudėtis 100 proc, šalto spaudimo linų semenų aliejus (gamintojas-Estija).
daina
2009-09-13 17:09:14
namui 30 metu.Pakeitem stogo danga.Dabar pastebejom keliose vietose kinvarpu apimtus balkius,radom lervas.Labai didelis plotas is vidaus uzkaltas ir yra su pilna apdaila.Is lauko-nebeprieinama-sukaltas naujas siferis.Ka daryti?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Pirmiausia šiferis kenksmingas žmogaus sveikatai.Nes savo sudetyje ,,turi" asbesto.Kinivarpas,arba kitus techninius kenkėjus mes naikiname naudodami priemonę HYLOTOX Q.Jūsų atveju problema - tiklingas priemonės paskleidimas.Sprendimą kaip tai padaryti Jūs turite padaryti pati.Manau namo vertė didesnė už apdailos.
Daiva
2009-09-12 22:24:21
Labas vakaras,
Pas mus pelija sienos plytiniam name pavasari ir rudeni. Naudojome "Pufa", kuris tik tuo metu isbalina siena kad nesimatytu pelesio. Kokia priemone galetumete pasiulyti, kad tos sienos nepelytu. Esu girdejusi apie toki demiu blokatoriu "ever build stain block", bet jo net prekyboje niekur nematau.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
lietuvoje siūloma tikrai daug priemonių naikinti pelėsį.Žiemą žmonės taupo pinigus šildidami gyvenamus būstus minimaliai,nesirūpina tinkama ventiliacija.Pačios žiemos ne šaltos,o drėgnos.Pelėsį reikia naikinti pačioje sienoje,o ne jos paviršiuje.Paviršiuje matome pelėsio veiklos pasekmės.Tam tiklui tinkamas antiseptikas BORAMON.Jis naikina patį užkratą ,,žudydamas" jo ląsteles......Drėgmės blokavimui mes naudojame vokišką priemonę ,,vaser stop".Naudojama vidaus darbuose.Pilnai sustabdo drėgmės patekimui iš lauko.Apdirbta siena tampa balta.Platesnė informacija telefonu 865693645.
saulius
2009-09-10 23:14:01
sveiki-gal kas galetu patarti kuo apdirbti rastini nama-metus stovejusi po stogu bet jau daug kur pajuodaves- kokia geriausia priemone pries dazant? dekoju
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Labai platus klausimas.Keliais sakiniais jo atsakyti neįmanoma, tik bendrai.Vykdomi sekantys darbai :1.Medienos paviršiaus šlifavimas (mechaniškai) 2.Medienos balinimas (naudojant baliklį Remover) 3.Medinės dalies antiseptikavimas (naudojant neišplaunamą antiseptiką Boramon C-30)4.Galutinės spalvotos dangos ir apsaugos ,,suteikimas" (naudojant dekoratyvinius impregnantus pvz,Altaxin,Altaxin su vašku,LiuxDecor,Ultrament).Siūlomi impregnantai nesudaro medienos paviršiuje plėvelės,saugo medieną nuo žalingų UV spindulių,leidžia medienai ,,kvepuoti" ir tt.Jums išvardinau darbų kompleksą.Kas būtina turite išsirinkti patys...Sėkmės
EGIDIJUS
2009-09-10 22:48:35
Sveiki.prasau patarti su kuom dazyti geriau lauko moumedzio dailylentes kad nereiketu kas 1-2 metus perdazyti
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Minėta medienos rūšis priskiriama kietmedžiui.Mediena patvari ir ilgaamžė.Dėl savo tankumo ir sakingumo sunkiai pasiduoda įmirkoma(greičiauasiai permirkta eglė,o sunkiausiai skroblas).Maumedžio tarnavimo laikas lauke 90 metų (pagal S.Vanitą).Naudojami dažai nesugeba užsifiksuoti medienos paviršiuje.To pasekoje nusilupa ir išblunka.Siūlome : medieną impregnuoti antiseptiniu gruntu Penetrin(paskirtis-atverti kitmedžio,,poras").Suteikti spalvą naudojant Altaxin tungų aliejų.Platesnė informacija telefonu 865693645
Andrius
2009-09-10 19:50:12
Labas vakaras, kur galeciau Klaipedoj nusipirkti HYLOTOX Q?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
HYLOTOX Q preparatą skirtą naikinti medienos techniniams kenkėjams galite užsisakyti paskambinę mūsų vadybininkui ponui Eduardui tel,865270842.
robertas
2009-09-10 10:36:53
Laba diena,
norėčiau name miegamųjų ir svetainės sienų dailylentes sienų dažyti ALTAXINu.
Ar ALTAXINą galima naudoti gyvenamų patalpų apdailai ?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Dekoratyvinis impregnantas Altaxin naudojamas lauko ir vidaus darbams.Savo sudetyje turi tirpiklio.Darbo metu jaučiasi jo kvapas.Todėl būtina vedinti patalpas.Tirpiklis naudojamas skiesti dervą esančią impregnanto sudėtyje.

 

 

Rankdarbiai

Semper