Jei nežinote kokius dažus pasirinkti, kaip apdirbti dažomą paviršių, ar tiesiog norite pasikonsultuoti - užpildykite paprastą formą kairėje.
Audronė
2009-08-14 11:57:03
Ačiū už atsakymą, kur galima įsigyti PENETRIN, ar jis yra altax firmos gaminys?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Taip tai Altax gamyklos gaminys. Galite įsigyti prekybos centre ERMITAŽAS....
Sėkmės......
Audronė
2009-08-13 15:49:48
pasistatėme pavėsinę iš uosinių rąstelių, kuo patartumėte užpildyti tarpus tarp rąstelių ir ką naudoti, kad rąsteliai nepakeistų spalvos ir nepelytų, stogas dengtas nendrėmis. Kokį rinktis su aliejumi, vašku ar paprastą be nieko.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Uosis priskiriamas kietmedžiui.Kaip ąžuolas,sibiro eglė,raudonmedis it tt.Dėl savo tankumo,sakingumo,rūgštingumo yra sunkiai apdirbami.Dažai neįsisavina į medieną,o sudžiūsta paviršiuje.Suformuodami plėvelę kuri lupasi,o dažai išblunka.Siūlome:medieną impregnuoti antiseptiku PENETRIN (spec, impregnantas kietmedžiams).Impregnantas be vargo savinasi į kietmedį.Suteikti pavėsinei spalvą galite naudoti Altax aliejų (spalvos:ąžuolo,kaštono,tiko,polisander).Bespalvis Jums netiks nes neapsaugos nuo žalingų UV spindulių.Dėl tarpų:nendrinė stogo konstrukcija pakankamai masyvi.Teisingai suleidus rąstelius tarpų neturi likti.Priešingu atveju kažkas "chaltūrina,,
Sigitas
2009-08-13 07:40:39
Sveiki,
Į vonios kambarį noriu sudėti ąžuolines šildomas grindis. Kokią medžio dangą parekomenduotumėte?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Vonios patalpose visada laikosi padidinta drėgmė.Patartume:Altaxin aliejų (bespalvis arba ąžuolo spalvos ).Aliejus naudojamas lauko arba vidaus sąlygomis.Paviršiuje nesudaro plėvelės,atsparus trinčiai,drėgmei.Taip pat galime pasiūlyti Amello FLOR OIL.Tai linų
semenų aliejus(šalto spaudimo)sumaišytas su tungų,riešutų,kedro aliejais.Ekologiškas produktas skirtas alėjuoti medines grindis,parketlentes,laiptus nenaudojant lako.Naudojamas vidaus patalpose.
Nijole
2009-08-11 21:43:07
Kloju takeli azuolinemis trinkelemis,kokia medziaga uzpildyti tarpus,ar uztenka vien smelio.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Smėlis būtų tinkamiausias užpildas (plautas).Nepakenktų trinkeles impregnuoti papildomai,kad apsaugoti nuo drėgmės ir purvo.Tiktų Altax aliejus (ąžuolo atspalvis)arba UTELINUM impregnantas HOLZBODEN-SCUTZ (medinių terasų apsaugai).Apsaugo kietmedžio medines grindis,trinkeles nuo drėgmės ir paryškina natūralią medienos spalvą.
kęstutis
2009-08-11 15:07:55
Kur galima Kaune įsigyti preparato hylotox arba hylotox plus.
Ačiū už būsimą atsakymą.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Aplankykite prekybos centrą Moku Veži.Veiverių 15 arba Ateities g.
Jeigu tuo metu nebus Jus dominančios prekės - užsakykite prekybos centre.
Inga
2009-08-11 12:38:46
Kaip ir nesinori plėstis, bet teisybės dėlei noriu pamineti, kad 2009.07.20. pirkau 50 litru baltų dažų (5 dėžes po 10 Ltr.) , 2009.07.27. atsiėmiau 100 Ltr. juodų dažų (kaip jus sakote nestandartinėse pakuotėse po 5Ltr. 20 dėžių, beje fasavimo dydis man tikrai neturėjo reikšmės..), juos buvau užsakiusi prieš savaitę TELEFONU, atsiimdama sumokejau VISĄ sumą. Po savaites kai pamateme , kad dažų truks aš paskambinau Jūsų vadybininkei ir paprašiau dar užsakyti 50 Ltr. juodų dažų, tikrai tai nebuvo šiaip pasakymas, as tai traktavau kaip užsakymą, kaip ir pirmuoju atveju, ir ji pokalbio metu TIKRAI priėmė užsakymą..o vakar skambinau pasidomėti gal jau atvažiavo dažai…na, beje Jusu vadybininke prisipažino, kad pamiršo….man nesuvokiamas Jūsų nelojalumas klientui …
Tai tiek...ir Jums geros dienos :)
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Savo asmeninį nepasitenkinimą galite išlieti prie arbatos puodelio,pas mus.Puslapis "Klausk specialisto,, skirtas trumpiems patarimams,užklausimams žmonėms rūpimais klausimams.
Inga
2009-08-10 17:22:22
Beje....pamirsau pamineti, kad siandien skambinau paklausti ar jau atvaziavo mano uzsakyti dazai (uzsakiau pries 1-2 savaites, tada niekas neminejo jokio avanso)... ir tik tada suzinojau, kad jie ne tik neatvaziave, bet ir net neuzsakyti, o aš turiu sumoketi 100% avansu.......kaip galima pasitiketi ??
atsako: Almantas Parnavas Direktorius komercijai
Laba diena,
Jūs užsisakėte Altaxin impregnanto juodos spalvos.Fasavime 10 litrų.Mes šia spalva prekiaujame tik 1 litro ir 2,5 litro fasavime.Ši spalva Lietuvoje nepopuliari,todėl didesnia tąra gamykloje nefasuojama.Kadangi prekių pagal užsakymus likučiai susikaupę sandelyje,įmonė priėmė sprendimą,užsakant prekes apmokėti
iš anksto.Tai jums ir būvo pasiūlyta.Prieš dvi savaites,pirkdama prekes,Jūs minėjote,kad dar šių prekių norėsite vėliau.Bet tai nėra
užsakymas.
Linkime Jums geros dienos......
Inga
2009-08-10 17:19:49
Beje....pamirsau pamineti, kad siandien skambinau paklausti ar jau atvaziavo mano uzsakyti dazai (uzsakiau pries 1-2 savaites, tada niekas neminejo jokio avanso)... ir tik tada suzinojau, kad jie ne tik neatvaziave, bet ir net neuzsakyti, o aš turiu sumoketi 100% avansu.......kaip galima pasitiketi ??
atsako: Almantas Parnavas Direktorius komercijai
Geros dienos
Inga
2009-08-10 16:24:54
Cia ne klausimas..cia retorika...
Perku dazus pradziai juos bandau...paskui perku desimtimis, simtais litru ...visada pasiimdama prekes susimoku viska cento tikslumu ... kai paskambinus dar uzsakyti prekiu manes papraso 100-procentinio avanso imi abejoti imones galimybe pristatyti prekes, net jei imonei siulai moketi 50% avansa...o likusia dali pries pasiimant prekes...na nesutinka niekaip...juk yra galimybe neduoti prekiu tu kurios iseina uz 50% avansa, net tai siulau, ale nesutinka niekaip ... reiskiasi as imone turiu pasitiketi 100% (nors imone GAL jau nebeigali atvezti prekiu, jei reikalaujamas toks avansas), o jie manimi (mokiu klientu) nepasitiki ne 50%....ACIU uz sugadinta diena, turesime bereikalingo laiko svaistymo dazu paieskai..kurių mums dar reiks n litrų ... SĖKMĖS VERSLE !!!
atsako: Almantas Parnavas Direktorius komercijai
Geros dienos
Rimas
2009-08-10 10:06:22
Sveiki,
Prašau patarti, kurį produktą pasirinkti naujai rąstinei pirčiai iš išorės apdoroti - Altaxin ar LuxDekor? Kurio iš jų ilgesnis tarnavimo laikas? Ačiū.
Valdas
2009-08-10 09:47:55
Sveiki, ką pasirinkti gyvenamojo namo lauko dailylenčių apdirbimui siekiant išryškinti medienos faktūrą ir suteikti jai spalvą? Gal galėtumėte pateikti darbų eigą. Kaip reikės prižiūrėti medieną po padengimo ir kas kiek kaiko?
ramune
2009-08-07 11:40:12
Sveiki,

ar galima aliejuoti pusines grindis? Jei taip, kuri produkta rekomenduotumet?
atsako: Direktorius Gintaras Jauniškis
Sveiki,
Pušines grindis iš pradžių impregnuokite neišplaunamu impregnantu BORAMON C-30 ( koncentrato pavidale,skiedžiamas santikiu 1:6 ).Pušis toks medis (minkštas),kad labai greitai gali pamelinuoti,todėl būtina impregnuoti.Po vienos paros alejuokite grindis ALTAX aliejumi.Aliejus aukščiausios kokybės aliejų mišinys,savyje turintis tungų aliejų,kuris naudojamas pačiomis ekstramaliausiomis ekspluatacijos sąlygomis.Galimi aliejaus penki atspalviai.
Milda
2009-08-06 13:01:05
Sveiki,
Norėčiau sužinoti ar galima padengti lauko dailylentes altaxin aliejumi, jeigu prieš pora metų lentos buvo impregnuotos impregnantu ir padengtos dažalu, tačiau nuo kritulių poveikio jos prarado savo išvaizdą?
atsako: Direktorius Gintaras Jauniškis
Labas Milda,
Dailylente dažykite spalvotu impregnantu ALTAXIN,tai bus geriausias rezultatas.ALTAXIN aliejus tepamas ant "švarios,, medienos.Nebent Jūs nušlifuotumėte seną dangą mechaniškai.
Vaidas
2009-08-06 01:17:22
Sveiki,
noreciau paklausit ka daryti??????
Laiptineje visa siena sugrauzta kirvarpu ar kinirvarpu kaip os ten tiksliai vadinasi nezinau. tai va laiptine jungia pirma ir antra auksta. jos jau isigrauze i senus sausus balkius ir bijau kad sugraus visa nama nes namas is lauko murinis bet vidus vien is medzio sutvirtintas. tai ar kviestis specialistus kad naikintu ar bandyt purkst tept kokia nors medziaga (kokia???) nezinau. ir dar tos slykstynes isigrauze i malkas esancias lauke bet ten jau laip lervos bei nakti jos skeildzia toki garsa lyg kazkas taksetu greit. ilgio lervos apie 1-4cm tai bandyt kirst gal malkas net nzn ar palikt laike o per ziema kurent . prasau atsakykit i apbi problemas
atsako: Almantas Parnavas Direktorius komercijai
Sveiki Vaidai,
Medieną graužia ne tik kinivarpos.Yra dar keletas bjaurių vabalų rūšių kurie medieną paverčia dulkėmis.Mes tiekiame ir siūlome vienintelį Lietuvoje produktą "HYLOTOX Q,,.Preperatas sekmingai naikina dažniausiai sutinkamus techninius medienos kenkėjus:skaptukus,naminius ūsuočius,hylotrubes bajolus,ūsuočius dalydes,kinivarpas ir jų lervas.HYLOTOX Q efektivus produktas,jį vertina ir efektivumą išbandę Lietuvos muziejai.Dėl padengimo technologijos ir smulkesnės informacijos susisiekite su mūsų technologu Rolandu tel, 865693645.
vaidas
2009-08-05 21:12:20
sveiki,pastacius nama pastebejom pora rastu idetu su kinvarpos skylutemis,ar ji gali isplysti ir kaip su ja reiketu kovoti.Ar gyvena kinvarpa sausame medyje?
atsako: Direktorius Gintaras Jauniškis
Sveiki,
Labai operatyviai užsiimkite naikinimu.Kinivarpos puikiai gyvena sausame medyje jį naikindamos.Yra dar daugiau "vabaliukų,, kurie per trumpą laiką medieną paverčia dulkėmis.Geriausias ir vienintelis produktas,kuris efektyviai naikina medį griaužiančius vabalus "HYLOTOX Q,,.Tai Altax gamyklos produktas .
Susisiekite su mūsų technologu dėl padengimo technologijos Rolandas tel,865693645.

 

 

Rankdarbiai

Semper