Jei nežinote kokius dažus pasirinkti, kaip apdirbti dažomą paviršių, ar tiesiog norite pasikonsultuoti - užpildykite paprastą formą kairėje.
Robertas
2009-08-25 22:04:07
Ar dar yra kur prekyboje LUXDEKOR žalios spalvos. Ir ar dar bus ateity?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Žalia spalva keičiama į eglės.Šiuo metu žalią spalvą galite užsisakyti tiesiogiai pas mus Vilniuje...Adresu Sietyno 8.
Algirdas
2009-08-24 20:50:03
Sveiki. Nudažėme pirties lauko sienas bespalviu Altax impregnantu. Ar galima antrą kartą dažyti su spalvotu Altaxu? Ar galima bespalviu Altaxu dažyti priešpirčio pušines arba eglines grindis? Ačiu.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Ant bespalvės dangos Jūs tikrai galite dažyti Altaxin spalvotą dangą.Grindims naudokite Altaxin aliejų.Jis būna bespalvis,ąžuolo,kaštono,tiko,polisander atspalvių.Apsaugo medienos paviršių nuo dregmės,purvo.Pasižymi atsparumu trinčiai,paviršiuje nesudaro plėvelės.Jei ateityje norėsite atnaujinti dangą nereikės nieko šlifuoti ar skusti.Užtepsite tik papildomą vieną sluoksnį.Aliejus sekmingai naudojamas ir alejuojant parketlentes iš ąžuolo arba uosio masyvo.
rimas
2009-08-22 21:12:16
Sveiki,
Nerandu vieno Jusu produkto Primacol LUXDEKOR teak atspalvio Klaipedoje. Kokios galimybes si produkta gauti tiesiogiai?

Pagarbiai
Rimas 8 698 49719
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Laba diena,
Pabandykite paieškoti prekybos centre Ermitažas.Kiekvieną antradienį mes vežame prekes.Šį mėnėsį visur impregnanto LuxDecor kainos vienodos.
Jūratė
2009-08-21 10:13:26
Ačiu už išsamų atsakyma.
vidine puse mes jau nutepėme lietuvišku arlitu. gal ir paskubėjome. butume zinoje apie jusu Boramona, butume tepe juo.
užsisakėme Altaxino 12,5l-65kvadr.metrams. pušies spalva.
Sakykite ar lauko puses dalylente dar reikia tepti Boramonu, ar pakanka is karto tepti Altaxinu.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Jeigu Jūsų pirkta mediena sausa,nesimato pelėsio,,židinių".Galite iš karto tepti Altaxin dekoratyvinį impregnantą.Jo sudetyje yra visos reikalingos savybės medienos apsaugai.Biocido autorizacijos liudijimas atnaujintas 2008.08.27
galioja iki 2013.0827.Numeris A0800VNO60534.lietuviškas LST EN ISO 28811-1:2002:LST EN ISO 11890-2:206...Kaip bebūtų mes visada siūlome apsaugoti medieną neišplaunamu antiseptiku BORAMON-C30 vertinant LIETUVOS klimatines savybes.
Inga
2009-08-20 15:51:41
Ir mūsų artimi kaimynai naujos kartos impergantą su raidele Q parduoda žemesne kaina, nei Lietuvoje parduodamas senos kartos impregnantas be raideles Q...ir beje nereikia ne tik 100% avanso, o pakanka telefonu užsakyti norimą kiekį :)
Tai tuo pasirodymą Jūsų interneto tyruose ir baigiu :)
Sekmės versle brangūs broliai lietuviai, kartu mes pagerinom LT BVP......
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Savo asmeninį nepasitenkinimą galite išlieti prie arbatos puodelio,pas mus.Puslapis "Klausk specialisto,, skirtas trumpiems patarimams,užklausimams žmonėms rūpimais klausimams.
Inga
2009-08-20 15:37:07
Perki Altaxin kaip naujos kartos impregnanta, o jis pasirodo jau senos kartos, nes naujos kartos vadinasi ALtaxin Q...ar aš neteisi ??? :)
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
-----
jurate
2009-08-18 17:04:41
Statome vasarnamį. Apkalsime sausomis dailylentėmis iš sibiro pušies.
kokiomis priemonemis reikėtų apdirbti išorini paviršių. Norime patikimos ir nebrangios priemonės, kad mediena kvėpuotų ir butų apsaugota nuo atmosferos poveikio.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Sibiro mediena palačiai naudojama.Ji tankesnė,sakingesnė,gražus rąštas.Pas mus klimatas drėgnesnis,nepastovus.Siūlome:medieną impregnuoti neišplauna mu aantiseptiku Boramon C-30 (bespalvis).Tiekiamas koncentrato pavidale skiedžiamas vandeniu.Sąntikiu 1-nas litras antiseptiko,6-rai vandens.Po to medienai suteikite spalvą ir apsaugą nuo žalingų UV spindulių,drėgmės,atmosferos poveikio ir tt...Šiam reikalui naudokite Altaxin,Altaxin su vašku,LiuxDecor,Ultrament Vollshutz-lazur.Visos dangos nesudaro paviršiuje plėvelės,leidžia medienai kvėpuoti.
sigitas
2009-08-17 12:54:26
sveiki, pastačiau lauko pavėsinę iš pjautos medienos ir noriu nudažyt kažkokia natūralaus medžio atspalviu, kiek girdėjau yra kažkokios alyva kuri išryskina ir medžio struktūrą ir apsaugo nuo šalutinių gaMTINIIO POVEIKIO, TIK KAD NIEKUR NERANDU NĖ NORMALIOS SPALVOS,
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Kiek žmonių tiek ir nuomonių suprantančių medienos naturalų atspalvį.Panaudokite Vokišką Farblose UV medienos apsaugą.Tai bespalvė medienos apsauga nuo UV spindulių ir atmosferos poveikio.
Platesnei informacijai skambinkite telefonu 865693645.
Audronė
2009-08-14 11:57:03
Ačiū už atsakymą, kur galima įsigyti PENETRIN, ar jis yra altax firmos gaminys?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Taip tai Altax gamyklos gaminys. Galite įsigyti prekybos centre ERMITAŽAS....
Sėkmės......
Audronė
2009-08-13 15:49:48
pasistatėme pavėsinę iš uosinių rąstelių, kuo patartumėte užpildyti tarpus tarp rąstelių ir ką naudoti, kad rąsteliai nepakeistų spalvos ir nepelytų, stogas dengtas nendrėmis. Kokį rinktis su aliejumi, vašku ar paprastą be nieko.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Uosis priskiriamas kietmedžiui.Kaip ąžuolas,sibiro eglė,raudonmedis it tt.Dėl savo tankumo,sakingumo,rūgštingumo yra sunkiai apdirbami.Dažai neįsisavina į medieną,o sudžiūsta paviršiuje.Suformuodami plėvelę kuri lupasi,o dažai išblunka.Siūlome:medieną impregnuoti antiseptiku PENETRIN (spec, impregnantas kietmedžiams).Impregnantas be vargo savinasi į kietmedį.Suteikti pavėsinei spalvą galite naudoti Altax aliejų (spalvos:ąžuolo,kaštono,tiko,polisander).Bespalvis Jums netiks nes neapsaugos nuo žalingų UV spindulių.Dėl tarpų:nendrinė stogo konstrukcija pakankamai masyvi.Teisingai suleidus rąstelius tarpų neturi likti.Priešingu atveju kažkas "chaltūrina,,
Sigitas
2009-08-13 07:40:39
Sveiki,
Į vonios kambarį noriu sudėti ąžuolines šildomas grindis. Kokią medžio dangą parekomenduotumėte?
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Vonios patalpose visada laikosi padidinta drėgmė.Patartume:Altaxin aliejų (bespalvis arba ąžuolo spalvos ).Aliejus naudojamas lauko arba vidaus sąlygomis.Paviršiuje nesudaro plėvelės,atsparus trinčiai,drėgmei.Taip pat galime pasiūlyti Amello FLOR OIL.Tai linų
semenų aliejus(šalto spaudimo)sumaišytas su tungų,riešutų,kedro aliejais.Ekologiškas produktas skirtas alėjuoti medines grindis,parketlentes,laiptus nenaudojant lako.Naudojamas vidaus patalpose.
Nijole
2009-08-11 21:43:07
Kloju takeli azuolinemis trinkelemis,kokia medziaga uzpildyti tarpus,ar uztenka vien smelio.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Smėlis būtų tinkamiausias užpildas (plautas).Nepakenktų trinkeles impregnuoti papildomai,kad apsaugoti nuo drėgmės ir purvo.Tiktų Altax aliejus (ąžuolo atspalvis)arba UTELINUM impregnantas HOLZBODEN-SCUTZ (medinių terasų apsaugai).Apsaugo kietmedžio medines grindis,trinkeles nuo drėgmės ir paryškina natūralią medienos spalvą.
kęstutis
2009-08-11 15:07:55
Kur galima Kaune įsigyti preparato hylotox arba hylotox plus.
Ačiū už būsimą atsakymą.
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Aplankykite prekybos centrą Moku Veži.Veiverių 15 arba Ateities g.
Jeigu tuo metu nebus Jus dominančios prekės - užsakykite prekybos centre.
Inga
2009-08-11 12:38:46
Kaip ir nesinori plėstis, bet teisybės dėlei noriu pamineti, kad 2009.07.20. pirkau 50 litru baltų dažų (5 dėžes po 10 Ltr.) , 2009.07.27. atsiėmiau 100 Ltr. juodų dažų (kaip jus sakote nestandartinėse pakuotėse po 5Ltr. 20 dėžių, beje fasavimo dydis man tikrai neturėjo reikšmės..), juos buvau užsakiusi prieš savaitę TELEFONU, atsiimdama sumokejau VISĄ sumą. Po savaites kai pamateme , kad dažų truks aš paskambinau Jūsų vadybininkei ir paprašiau dar užsakyti 50 Ltr. juodų dažų, tikrai tai nebuvo šiaip pasakymas, as tai traktavau kaip užsakymą, kaip ir pirmuoju atveju, ir ji pokalbio metu TIKRAI priėmė užsakymą..o vakar skambinau pasidomėti gal jau atvažiavo dažai…na, beje Jusu vadybininke prisipažino, kad pamiršo….man nesuvokiamas Jūsų nelojalumas klientui …
Tai tiek...ir Jums geros dienos :)
atsako: Rolans Miškins vadybininkas technologas
Sveiki,
Savo asmeninį nepasitenkinimą galite išlieti prie arbatos puodelio,pas mus.Puslapis "Klausk specialisto,, skirtas trumpiems patarimams,užklausimams žmonėms rūpimais klausimams.
Inga
2009-08-10 17:22:22
Beje....pamirsau pamineti, kad siandien skambinau paklausti ar jau atvaziavo mano uzsakyti dazai (uzsakiau pries 1-2 savaites, tada niekas neminejo jokio avanso)... ir tik tada suzinojau, kad jie ne tik neatvaziave, bet ir net neuzsakyti, o aš turiu sumoketi 100% avansu.......kaip galima pasitiketi ??
atsako: Almantas Parnavas Direktorius komercijai
Laba diena,
Jūs užsisakėte Altaxin impregnanto juodos spalvos.Fasavime 10 litrų.Mes šia spalva prekiaujame tik 1 litro ir 2,5 litro fasavime.Ši spalva Lietuvoje nepopuliari,todėl didesnia tąra gamykloje nefasuojama.Kadangi prekių pagal užsakymus likučiai susikaupę sandelyje,įmonė priėmė sprendimą,užsakant prekes apmokėti
iš anksto.Tai jums ir būvo pasiūlyta.Prieš dvi savaites,pirkdama prekes,Jūs minėjote,kad dar šių prekių norėsite vėliau.Bet tai nėra
užsakymas.
Linkime Jums geros dienos......

 

 

Rankdarbiai

Semper